Logo
  1. Úvod
  2. Kartáče a hřebeny
  3. Hřeben na knír 100mm od The Brighton Beard

Hřeben na knír 100mm od The Brighton Beard

Chcete dopřát svým vousům nebo kníru jen tu nejlepší péči? Představujeme Vám ručně vyráběný hřeben na knír délky 100mm od rebelské anglické společnost... celý popis
Dostupnost
skladem
880 Kč
727 Kč
bez DPH
Číslo produktu:TBBC-H100
Výrobce:The Brighton Beard Company
Kompletní specifikace

Chcete dopřát svým vousům nebo kníru jen tu nejlepší péči? Představujeme Vám ručně vyráběný hřeben na knír délky 100mm od rebelské anglické společnosti The Brighton Beard Company. S tímto hřebenem si můžete být jisti, že se Vaše vousy a knír nepoškodí a zůstanou nadále silné.

Většina lidí si kupuje obyčejné plastové hřebeny. Levné hřebeny mají na zubech hřebenu drobné rýhy, ty způsobují poškrábání a zachytávání Vašich vousů, což zapříčiní roztřepení konečků, poškození a lámání vousů.

Existuje elegantnější řešení, jak pečovat o své vousy. Hřebeny od The Brighton Beard Company jsou ručně vyrobeny ve Francii z rohoviny. Tento materiál je vyhlazený, takže vousy nezachytává a nepoškozuje. Hřeben je také antistatický, proto vousy neelektrizuje. Kromě daleko lepšího materiálu jsou hřebeny od The Brighton Beard Company ručně řezané a každý zub hřebenu je dokonale plochý stejně tak, jako celý hřeben. Další nespornou výhodou je, že hřebeny jsou elegantní a zkrášlí tak Vaši poličku nejen v koupelně.

Jste majitelem Barbershopu nebo jste kadeřník? Tak právě pro Vás máme speciální nabídku cen a služeb. Stačí nás kontaktovat.

Katalog internetových obchodů

The Bearded Man
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz