Logo
  1. Úvod
  2. Elektro, stříhací stojky, fény
  3. Kontůry
  4. Bezdrátový detailní strojek ANDIS Cordless T-Outliner Trimmer

Bezdrátový detailní strojek ANDIS Cordless T-Outliner Trimmer

ANDIS CORDLESS T-OUTLINER LI TRIMMER

Pro fanoušky byl Andis T-Outliner vždy jednička, pokud jde o suché holení, a detailní kreativní designové práce. Nyní už nejsou žádné omezení vaší kre... celý popis
Dostupnost
do 7 dnů
6 900 Kč
5 702 Kč
bez DPH
Číslo produktu:ANDIS_cordless
EAN kód:04010274000
Výrobce:Andis
Kompletní specifikace

Pro fanoušky byl Andis T-Outliner vždy jednička, pokud jde o suché holení, a detailní kreativní designové práce. Nyní už nejsou žádné omezení vaší kreativity díky této bezdrátové verzy.

Andis Cordless T-Outliner používá vysokorychlostní rotační motor s působivou rychlostí nožů 7200 úderů za minutu. Technologie s konstantními otáčkami zajišťuje, že rychlost je udržována bez ohledu na to, jak silné jsou vlasy, které stříháte.

Motor je poháněn lithiovo-iontovou baterií, která poskytuje nepřetržitý provoz po dobu 100 minut, ale dobíjí se pouze 60. Je zde indikátor LED, který zobrazuje úrovně dobitíí a outliner lze také použít na kabelu, takže už se vám nikdy nestane, že se vám strojek vybije v půlce stříhání. Strojek je dodáván s nabíjecím stojanem, kabelem, nabíječkou, čistícím olejem a kartáčem a 4 nádstavci.

 

 

NAŠE STROJKY POCHÁZEJÍ OD PROVĚŘENÝCH DODAVATELŮ - ŽÁDNÉ NO NAME.

STROJKY VÝHRADNĚ NAKUPUJEME Z VELKÉ BRITANIE

Dovoz je z UK. Koncovka do zásuvky se může lišit od EU


Zboží zařazeno v kategoriích

Jste majitelem Barbershopu nebo jste kadeřník? Tak právě pro Vás máme speciální nabídku cen a služeb. Stačí nás kontaktovat.

Katalog internetových obchodů

The Bearded Man
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz