Logo
  1. Úvod
  2. Barbershop
  3. Dezinfekce
  4. BARBICIDE Dezinfekční koncentrát nástrojů a příslušenství 473ml

BARBICIDE Dezinfekční koncentrát nástrojů a příslušenství 473ml

Barber dezinfekce

Dezinfekční koncentrát nástrojů a příslušenství 473ml Koncentrovaný přípravek na bázi kvartérních amoniových sloučenin k profesionální dezinfekci v k... celý popis
Dostupnost
Není skladem
299 Kč
247 Kč
bez DPH
Číslo produktu:BC002
Výrobce:BARBICIDE
Kompletní specifikace

Dezinfekční koncentrát nástrojů a příslušenství 473ml

Koncentrovaný přípravek na bázi kvartérních amoniových sloučenin k profesionální dezinfekci v kadeřnických a kosmetických salónech a wellness centrech.

Neobsahuje etanol, aldehydy a fenoly. Široké spektrum účinků.
Účinně ničí všechny bakterie (např. MRSA stafylokoky, Pseudomonas a., Enterococcus h., TBC, plísně (Candida albicans) a viry (BVDV, Vaccinia, HIV, H1N1, HBV, HCV (hepatitida B a C).

Zdravotně nezávadný. Bez aldehydů, fenolů, nevyvolává alergické reakce a podráždění.
Bezpečný pro nástroje a příslušenství. Bezpečný při používání v případě dezinfekce akrylových povrchů (solárium), nerezové oceli, keramiky, plastů, hřebenů, kartáčů, válců, natáček, nůžek, lehátek, křesel, nábytku, podlah a dalších kosmetických a kadeřnických příslušenství.
 

Rychlá dezinfekce Koncentrát smícháme s vodou v poměru 1:16 (60 ml na 1l vody). V roztoku ponoříme na podstavci (sítku) uložené nástroje a příslušenství. Doba dezinfekce: minimum 3 minuty, doporučuje se 10 minut. Vydezinfikované nástroje a příslušenství vyjmeme a odložíme na čisté místo. Dezinfekce by neměla trvat déle než 30 minut.

Zboží zařazeno v kategoriích

Jste majitelem Barbershopu nebo jste kadeřník? Tak právě pro Vás máme speciální nabídku cen a služeb. Stačí nás kontaktovat.

Katalog internetových obchodů

The Bearded Man
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz